
Howdy cowgirls en cowboys,
Na het sinterklaasfeest, is het aftellen naar Kerstmis eindelijk begonnen. Om dit aftellen te verleuken hebben we een speciale advent kalender voor jullie gemaakt.
Hoe gaat dit in zijn werk?
Deze kalender zal 11 december 2019 van start gaan en duurt tot en met 24 december 2019.
Elke dag zal er iets van je worden verwacht, voordat je je beloning in ontvangst mag nemen.
Met iedere dag een nieuwe opdracht en een andere beloning.
Prijzen:
Onder de prijzen bevinden zich onder andere een mooi aantal nuggets.
De precieze prijzen zullen per dag worden bekend gemaakt.
De prijzen zullen na afloop van het event, in 1 keer, worden uitgereikt waarschijnlijk tussen 26 en 31 december 2019.
Antwoorden inleveren:
Om mee te kunnen doen, moet je een topic aan maken in dit: Forumdeel (klikbaar). Zorg dat je in de titel van je topic je spelersnaam en wereld waarop je je prijzen wilt ontvangen neerzet. Het is mogelijk (en aan te raden) om dit topic vandaag al aan te maken, zodat je overmorgen gelijk kan beginnen met de eerste adventopdracht.
De opdrachten zullen de voorgaande dag tussen 22 en 24 uur gepost worden in dit topic. Zorg dus dat je dit topic goed in de gaten houdt.
Je hebt dan 2 dagen de tijd om je antwoord door te geven. Doe dit voor elke dag in een nieuwe post en denk eraan dat het niet is toegestaan je antwoorden (na de deadline) aan te passen.
Algemene regels en richtlijnen:
- Alle officiële spelregels gelden;
- Het is niet toegestaan om met meerdere accounts deel te nemen aan dit evenement;
- Alle prijzen zijn gebonden aan het account waarmee je deelneemt;
- Het is niet mogelijk om onder het evenement van wereld te veranderen;
- Alle communicatie vanuit de organisatie gaat via het forum, alleen bij uitzondering kan de communicatie via de support gaan;
- The West teamleden mogen meedoen aan dit evenement mits ze dit evenement niet organiseren;
- De organisatie heeft altijd het recht om regels te veranderen of om spelers van deelname uit te sluiten;
- Indien een speler wordt uitgesloten van deelname vervalt zijn recht op de verzamelde prijzen bij dit evenement;
- Voor elke dag moet een nieuwe post in jouw persoonlijke topic worden aangemaakt. Het is niet toegestaan om deze post na de deadline nog aan te passen. Mocht dit wel gebeuren dan zal de organisatie helaas besluiten je antwoord als ongeldig te beschouwen.
Laatst bewerkt: