• Howdy, cowboy of cowgirl! Nieuw op het forum?
    Als je wilt deelnemen aan het forum heb je een forumaccount nodig. Registeer er snel een!
    Heb je al een forumaccount? Dan kun je hier inloggen.

Uurhitter 2.0

1-4 01.00
2-4 01.00
3-4 02.00
4-4 02.00
5-4 03.00
6-4 00,00
7-4 00,00
8-4 03.00
9-4 04.00
10-4 04.00
11-4 05.00
12-4 05.00
13-4 12.00
14-4 06.00
15-4 12.00
16-4 13.00
17-4 13.00
18-4 14.00
19-4 06.00
20-4 17.00
21-4 17.00
22-4 16.00
23-4 20.00
 
1-4 07.00
2-4 12.00
3-4 04.00
4-4 03.00
5-4 14.00
6-4 12.00
7-4 11.00
8-4 20.00
9-4 22.00
10-4 23.00
11-4 22.00
12-4 17.00
13-4 15.00
14-4 13.00
15-4 21.00
16-4 08.00
17-4 10.00
18-4 16.00
19-4 18.00
20-4 19.00
21-4 02.00
22-4 00.00
23-4 23.00

23.00
 
0.00 (12/4)
500 (20/4)
600 (9/4 +21/4)
700 (8/4 + 19/4)
800(24/4)
900 (18/4)
1000 (7/4)
1100 (5/4)
1200 (22/4)
1400 (6/4)
1500 (1/4+16/4)
1600 (3/4+13/4)
1700 (11/4)
1800 (2/4 + 4/4)
1900 (14/4)
2000 (15/4)
2100(23/4)
2200 (17/4)
2300 (10/4)
 
Laatst bewerkt:
1-4 01.00
2-4 01.00
3-4 02.00
4-4 02.00
5-4 03.00
6-4 00,00
7-4 00,00
8-4 03.00
9-4 04.00
10-4 04.00
11-4 05.00
12-4 05.00
13-4 12.00
14-4 06.00
15-4 12.00
16-4 13.00
17-4 13.00
18-4 14.00
19-4 06.00
20-4 17.00
21-4 17.00
22-4 16.00
23-4 20.00
24-4 18.00
 

noessy25

Teamleden
Forummoderator
Einduislag Forumbonuspunten april 2021:


ForumnaamFBPBONUSPunten0 uur1 uur2 uur3 uur4 uur5 uur6 uur7 uur8 uur9 uur10 uur11 uur12 uur13 uur14 uur15 uur16 uur17 uur18 uur19 uur20 uur21 uur22 uur23 uur
Arctic570192111212221211
Austria7405023111222222212111
Billies800802411111121211111111122
Bisser300102221111
De Gevlekte Worst3011
Elvis3011
Garrincha74050231111212212212112
Jon Snow3011
Kingiesss3011
Lukas D3011
Mastadont..74050232222222221121
Mitchjol80080241122111111221211111
Piet100903111
Pietkire740502321112222222211
Roelygan3011
Schampje1505212
Scherlock8008024112222212121221
Tazzy798008024112222212121221
The Ace2408121121
The Myth1806111111
Turtle1360122121111111

@De Gevlekte Worst Je hebt op 20 april 2 keer gereageerd (11:00 en 23:01 uur) en op 23 april ook 2 keer (0:00 en 11:00 uur). Je mag per dag maar 1 reactie plaatsen, voor deze 2 data ontvang je dus geen punten.
@mastadont.. De deadline was vandaag om 14:30 uur. Je reactie van 18:00 uur, levert je dus helaas geen punten meer op.