DeletedUser
Beste spelers,
Binnenkort starten we een veiling van een extreem zeldzaam voorwerp.
Dit voorwerp is zó zeldzaam dat niemand op heel The West.nl het heeft.
Jij krijgt de kans om te gaan bieden op dit voorwerp en de eigenaar te worden van een roze tutu op je eigen wereld!
Echter voordat we deze veiling gaan houden ben ik benieuwd of jullie in staat zijn om te gokken hoeveel dit gaat opleveren. Tot het begin van de veiling (datum onbekend) kun je gokken op de totaalwaarde van dit voorwerp van alle werelden samen.
Het item wordt op elke wereld geveild, denk jij dat het item ongeveer 50.000 ophaalt per wereld? Vermenigvuldig dat met het aantal werelden (8) en vul dan 400.000 in. (8*50.000=400.000)
Je kunt je bijdrage HIER invullen.
- Je mag één keer stemmen als persoon.
- Je kunt alleen je stem uitbrengen via de bovenstaande website.
- Je gok zal (uiteindelijk) openbaar zijn voor alle spelers.
- Girafi zal minimaal elke 24 uur een update op het forum zetten met alle namen en bedragen.
- Als meerdere spelers hetzelfde gokken en dat is het winnende getal, dan zal de buit eerlijk verdeeld worden.
- Je stem is goedgekeurd als Girafi het in het rooster heeft gezet.
- Er is geen einddatum. De wedstrijd zal onaangekondigd sluiten. Anders zou het iets prijs geven over de datum.
- Teamleden zijn uitgesloten van deelname. Hulpsheriffs kunnen gewoon mee doen.
- Volg de discussie en de resultaten: http://forum.the-west.nl/showthread.php?t=25664
Prijzen:
- 1e prijs: 500 goudnuggets
- 2e prijs: 350 goudnuggets
- 3e prijs: 150 goudnuggets
Met vriendelijke groet,
The West team.