![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
|
Iemand zal het me vast al voorgedaan hebben, maar ik heb de zoekoptie gebruikt en proberen vroegere posts hierover te vinden maar dat is me niet gelukt.
Waarom geen speedwereld voor the west? speed * 10 ofzo en de eersten die in de galerij komen krijgen een prijs en de beste duellant ook en daarna word de wereld opgegeven omdat het anders te saai wordt om te blijven spelen. |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Maar als je in een 10x snellere tijd nu 4 arbeiden doet van normaal 2 uur, zijn die gedaan in 48 min. Dan is je AP toch op?
Dit is idd al voorgesteld:
__________________
"Hoe verder hij naar het Westen reisde, hoe meer hij ervan overtuigd raakte dat de wijzen uit het Oosten kwamen." ![]() Sidney Smith Engels dichter (1771-1800) mijn projecten: Galgje
|
|
#3
|
||||
|
||||
|
Ik denk eigenlijk ook dat het spel minder leuk wordt. Want ik denk dat veel elementen zoals steden, forten, duellanten, opdrachten etc. ondergesneeuwd worden door de race naar lvl 99.
__________________
~~ Sine certamine non victoria ~~ Zonder strijd geen overwinning ~~
|
|
#4
|
||||
|
||||
|
Citaat:
Weinig aan toe te voegen behalve een slotje dus
__________________
|